Nezávislé topení

Náhradní díly a příslušenství

Vřele doporučujeme: nezávislé topení

Jednoduše nastoupíte, cítíte se skvěle a odjíždíte – tak příjemná může být zima, když máte ve vašem voze systém nezávislého topení. Pryč jsou dny, kdy jste museli škrábat mrznoucíma rukama led z čelního skla nebo nebyli schopni odjet kvůli přehřátí motoru. Ze systému nezávislého topení můžete těžit celoročně a za každého počasí díky zajištění optimálního pohodlí a vyšší bezpečnosti ve vozidle - ihned od rozjezdu.

Přídavná topná tělesa - škrábání ledu je již minulostí

Nastupte si, uvolněte se a rozjeďte se – tak příjemná může být zima s pomocným topným systémem. Pryč jsou dny, kdy jsme museli škrábat mrznoucíma rukama led z čelního skla nebo nebyli schopni odjet kvůli přehřátí motoru. Ze systému nezávislého topení můžete těžit celoročně a za každého počasí díky zajištění optimálního pohodlí a vyšší bezpečnosti ve vozidle - ihned od rozjezdu.

Okamžitý komfort

Řidiči se potýkají s nepříznivými povětrnostními podmínkami bez ohledu na roční dobu: Zamrzlá okna, špatná viditelnost a nepříjemně nízké teploty v ranních hodinách. Přídavné nezávislé topení lze využívat, jakmile teplota klesne pod 10 °C, jinými slovy od září do května. Poskytuje také funkci ventilace pro chlazení přehřátého motoru při vysokých letních teplotách.

Výhody jedním pohledem:

  • Vozidlo je již zahřáto, když do něj vstupujete
  • Menší zatížení motoru a snížená spotřeba paliva
  • Jasný výhled a není potřeba škrábat led ze skel

Ideální zařízení pro všechna roční období

Přídavné nezávislé topení a klimatizační systémy jsou stále častěji v základním vybavení automobilů. Ale pokud to sami nechcete dělat, může to za vás udělat Bosch Car Service. Tak si můžete nejen vychutnat přidaný jízdní komfort, ale také zvýšit dlouhodobou hodnotu vašeho vozidla.Ať už jezdíte s kompaktním, střední třídou nebo prvotřídním vozidlem - naši experti vždy mají tu správnou odpověď a mohou nabídnout kompletní balíčky špičkové kvality od renomovaných výrobců.

Doporučujeme: Dovybavení klimatizačním systémem

Pro dodatečnou montáž klimatizace existuje spousta dobrých důvodů: Pro vás osobně, pro vaše pohodlí a pro vaši bezpečnost. V létě si pak můžete vychutnat ideální podmínky mezi 23 až 27 °C a relativní vlhkost 35 až 65 %.

Výhody jedním pohledem:

  • Filtry zamezí přístupu pylům a znečišťujícím látkám ze vzduchu
  • Automatické nastavení ideálního klimatu v prostoru pro cestující
  • Přívod čerstvého vzduchu posílí koncentraci na řízení

Další informace a cenné rady

Bosch Car Service – Průvodce pro zimu

Jízda v zimě může pro řidiče a jejich vozidla představovat řadu výzev - včetně mrznoucího deště, hustého sněžení nebo mlhy. Za chladného počasí je nutné zohlednit některé okolnosti - od pomoci při startování, až po montáž sněhových řetězů. Náš "Průvodce pro zimu" obsahuje důležité informace a cenné rady, které zajistí dobrou viditelnost při náročných situacích.

> Na průvodce

Servis klimatizace

Klimatizační systém ve vašem vozidle vyžaduje pravidelnou údržbu pro zajištění jeho dlouhé životnosti. Kromě ztráty chladiva v něm mohou bujet různé bakterie a plísně, které dokonce způsobují nepříjemný zápach. Vysoušeč by se měl vyměnit nejpozději po dvou letech. Na odborníky z Bosch Car Service se můžete spolehnout v oblasti profesionální údržby a čištění klimatizačního systému při současné kontrole vašeho nezávislého topení. Tak si můžete být vždy jisti ideální teplotou ve vozidle.
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace