Jste tady: Úvodní stránka > O Bosch Car Service

Vítejte v dílenském řetězci expertů

Bosch Car Service - automobiloví experti. Naši servisní profesionálové opravují a servisují všechny značky vozidel. Využijte jedinečných zkušeností a vynikající kvality za přiměřenou cenu. Díky naší úzké spolupráci se společností Bosch, předním dodavatelem automobilových dílů v originální kvalitě, máme vždy k dispozici nejmodernější technologie - vše, co vaše vozidlo vyžaduje.
O Bosch Car Service

O Bosch Car Service

O Bosch Car Service

Bosch Car Service

Bosch Car Service je jedním z největších řetězců nezávislých autoservisů na celém světě. Naše mezinárodní servisní síť 17 000 autorizovaných autoservisů je rozmístěna ve 150 zemích. Díky naší široké škále odborných služeb jsme vám schopni nabídnout vše, co budete pro vaše auto potřebovat – od prohlídky, servisu a oprav až po zákaznické dodatečné vybavení. Jsme schopni zajistit, aby nedocházelo k propadnutí záruky od výrobců všech značek vozidel.

> Chcete-li se dozvědět více

Pravidla kvalitních služeb

Bosch Car Service je symbolem vynikající kvality. Náš systém sledování kvality zaručuje vynikající úroveň prací ve všech autoservisech Bosch Car Service. Tuto výjimečnou kvalitu lze definovat jako kombinaci prvotřídních produktů, profesionálních služeb a uspokojení očekávání zákazníků. Pravidelná kontrola kvality zaručuje soulad se stanovenými standardy a postupy.

> Chcete-li se dozvědět více

Management kvality

V Bosch Car Service využíváme nejnovější technologie diagnostiky a digitálních informačních systémů. Tato ideální kombinace zajišťuje systematickou diagnostiku vozidel a kvalifikované opravy.

> Chcete-li se dozvědět více

Oceněný závazek mobility

Ocenění

Bosch Car Service je opět vítěz testu v kategorii "Dílenské řetězce".

Speciální služby

Naše speciální služby mohou nabídnout flexibilní řešení přizpůsobené na míru, aby byly splněny specifické požadavky.

Obchodní partneři

Úzce spolupracujeme s předními dodavateli. Společně vám můžeme nabídnout ještě více.

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
HAVEL servis s.r.o.
Skopalova 131/16, Přerov, 750 02, GPS: 49.4569863N, 17.4372893E, navigovat do servisu
Tel.: +420 581 225 425, E-mail: havel@havel-bosch.cz
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap