Další služby

Co je značení oken ? Pískování nebo leptání kódu na autoskla

Základní myšlenka preventivní ochrany vozidla před krádeží pomocí značení oken automobilů je velmi jednoduchá - principem je znehodnocení vozidla a odradit zloděje od krádeže.

Proč bezpečnostní značení skel:

  • Ročně se v ČR odcizí téměř 12 000 vozidel

  • Chcete snížit pravděpodobnost odcizení vašeho vozidla až o 96 %?

  • Máme pro vás jednoduché, efektivní a cenově dostupné řešení

  • Slevy na pojistném až 10%

  • Registrace vozidla v mezinárodním informačním Systému OCIS

3 varianty značení skel Vašeho vozidla. Rozdíly v jednotlivých způsobech spočívají jednak v rychlosti realizace a účinnosti ochrany vozidla.

  1. Systém SBZ OCIS technologie pískování speciálního kódu Cebia, který byl vyvinut ve spolupráci s Policií ČR, kód obsahuje 7 alfanumerických znaků lze realizovat okamžitě a na počkání.

  2. Systém EUROVIN OCIS technologie pískování identifikačního čísla karoserie vozidla – VIN před montáží je nutné objednat výrobu šablon dle VIN konkrétního vozidla.

  3. Systém SOZ OCIS technologie leptání identifikačního čísla karoserie vozidla – VIN tento způsob značení si můžete provést i sami doma. UPOZORNĚNÍ: nefunguje jako trvalé zabezpečení vozidla - vyleptaný kód lze odstranit.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat

Bosch Car Service – Profesionální servis pro vaše auto
O Bosch Car Service - přehled
Vítejte v Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
HAVEL servis s.r.o.
Skopalova 131/16, Přerov, 750 02, GPS: 49.4569863N, 17.4372893E, navigovat do servisu
Tel.: +420 581 225 425, E-mail: havel@havel-bosch.cz
© Robert Bosch odbytová s.r.o. | Tiráž | Ochrana dat | Právní informace
Mapa stránek - Sitemap